Projekt "Oficer Łącznikowy - sieć współpracy i wymiany informacji pomiędzy nauką a przemysłem rolno-sopżywczym województwa warmińsko-mazurskiego".
Szkolenie z zakresu zarządzania własnością intelektualną-22.06.2012

Zapraszamy pracowników naukowych Instytutu do wzięcia udziału w szkoleniu z ZAKRESU ZARZĄDZANIA WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ. Szkolenie odbędzie się we wtorek 22 czerwca br. w Sali Konferencyjnej przy ul. Tuwima 10 i poprowadzi je doświadczony rzecznik patentowy z Krakowa Pan Łukasz Wściubiak.

Szkolenie skierowane jest do pracowników naukowych Instytutu, którzy spełniają następujące kryteria:

  • posiadają stopień naukowy minimum doktora
  • są zatrudnieni w Instytucie na stanowisku naukowym
  • mają doświadczenie we współpracy z przemysłem i w transferze wiedzy (prowadzili badania, analizy, wspólne publikacje etc.)

Nabór osób trwa do poniedziałku 18 czerwca br. poprzez zgłoszenie na adres e-mailowy: s2b@pan.olsztyn.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. na formularzu zgłoszeniowym. Liczba miejsc ograniczona do 40 osób.

Szczegółowy program szkolenia tutaj

Formularz zgłoszeniowy tutaj

Szkolenie realizowane jest w ramach realizacji projektu „Oficer Łącznikowy - sieć współpracy i wymiany informacji pomiędzy nauką a przemysłem rolno-spożywczym województwa warmińsko-mazurskiego” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Oficer Łacznikowy - sieć współpracy i wymiany informacji
pomiędzy nauką a przemysłem rolno-spożywczym województwa warmińsko-mazurskiego